LED гірлянда-стрічка на ялинку золотиста, 5 см х 5 м, живлення від батарейок

-64%
- Готово до відправки
- Код: 00378
499 ₴
179,64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 917-54-97
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірлянда-стрічка, яка стане чудовою та оригінальною прикрасою для ялинки. Стрічку можна згинати в різні сторони, що дає змогу втілити саме той декор, який ви бажаєте. Окрім прикраси на ялинку, така гірлянда може слугувати у якості декору для приміщення – їй можна надавати різні форми.
Характеристики:
- Матеріал: тканинна основа;
- Колір: золотистий (теплий);
- Кількість діодів: 50;
- Ширина гірлянди: 5 см;
- Довжина гірлянди: 5 м;
- Живлення: 2 батарейки типу АА.
| Основні | |
|---|---|
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Режим роботи | Статичний |
| Колір світіння | Жовтий |
| Напруга | 5 В |
| Кількість світлодіодів | 50 шт. |
| Управління | На корпусі |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 179,64 ₴




