Світлодіодна гірлянда-штора 3 х 3 м від USB (один режим) / LED гірлянда 3 х 3 м / Гірлянда на один режим від мережі, павербанка

- Немає в наявності
- Код: 00328
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 917-54-97
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірлянда "Штора-водоспад" LED 300 — це яскрава світлодіодна гірлянда, яка ідеально підходить для створення святкової атмосфери у вашому домі. Завдяки своїм великим розмірам (3 м х 3 м) та кількості світлодіодів (300 LED), вона створює ефект справжнього світлового водоспаду.
Характеристики:
- Розміри: 3 х 3 м;
- Кількість діодів: 300;
- Підключення: USB
- Напруга: 5 В;
- Колір: теплий (жовтий);
- Кількість режимів роботи: 1
- Дистанційний контроль: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Колір світіння | Жовтий |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Напруга | 5 В |
| Кількість світлодіодів | 300 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Висота | 3000 мм |
- Ціна: 199 ₴




