USB грілка для ніг із м’якого плюшевого матеріалу / USB грілка-килимок

-35%
- Готово до відправки
- Код: 00313
499 ₴
324,35 ₴
+380 (50) 917-54-97
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обігрівач для ніг виготовлений із шовкової плюшевої тканини, легкий та простий у використанні, підходить для подорожей, поїздів, літаків, автомобілів, пікніків, офісу або для сімейного використання.
Особливості:
- Виготовлений із високоякісної фланелевої композитної тканини, він легкий, м'який та зручний, має гарну теплоізоляцію та тривалий термін служби.
- Як необхідний артефакт зігрівання взимку, він нагрівається за постійної температури (40 ℃), щоб принести комфортне тепло вашим ногам у холодну погоду та відігнати холод.
- Універсальний USB-інтерфейс сумісний з різними зарядними пристроями, такими як адаптери, мобільні блоки живлення, автомобільні USB-інтерфейси, комп'ютери, павербанки і т.д.
- Портативний мішок для зігрівання ніг простий у використанні, його можна використовувати, підключивши USB-інтерфейс, без зарядки або автономних батарей, що є більш екологічним.
Розміри: 29 х 29 х 2,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип грілки | Електрогрілка для ніг |
| Функціональність електрогрілки | Обігрів |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Товщина | 25 мм |
- Ціна: 324,35 ₴





