Світлодіодна гірлянда-штора 3 х 3 м, 300 LED-діодів / Гірлянда «Штора-водоспад» на пульті на 8 режимів роботи

- Готово до відправки
- Код: 00291
499 ₴
304,39 ₴
Світлодіодна гірлянда-штора 3 х 3 м, 300 LED-діодів
Гірлянда "Штора-водоспад" LED 300 — це яскрава світлодіодна гірлянда, яка ідеально підходить для створення святкової атмосфери у вашому домі. Завдяки своїм великим розмірам (3 м х 3 м) та кількості світлодіодів (300 LED), вона створює ефект справжнього світлового водоспаду, що зачаровує своїм мерехтінням та переливами світла.
Працює від мережі (підключається за допомогою адаптера), павербанка, ноутбука, тощо.
В комплекті іде пульт, завдяки якому можна дистанційно вмикати один із 8 режимів миготіння, зменшувати/збільшувати яскравість, вмикати/вимикати гірлянду, а також активувати таймер її миготіння.
Характеристики:
Розміри: 3 х 3 м;
Кількість діодів: 300;
Підключення: USB
Напруга: 5 В;
Колір: теплий (жовтий);
Кількість режимів роботи: 8
Дистанційний контроль: Так (пульт)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Колір світіння | Жовтий |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Напруга | 5 В |
| Кількість світлодіодів | 300 шт. |
| Стан | Новий |
| Управління | Пульт ДУ |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 304,39 ₴






