Табличка множення дерев'яна / Табличка множення Монтесорі / Табличка множення для навчання дітей

-20%
- Готово до відправки
- Код: 00270
499 ₴
399,20 ₴
+380 (50) 917-54-97
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця математична гра ідеально підходить для дітей старше 3 років і може використовуватися як у школах Монтессорі, так і для домашнього навчання. Вона сприяє навчанню основним поняттям кольору і чисел, розвиває координацію очей та рук, а також допомагає у розвитку інтелекту та практичних навичок у дітей.
Переваги:
- Навчання математиці через гру, візуалізуючи абстрактні арифметичні задачі.
- Підходить для раннього дитячого розвитку та навчання вдома.
- Розвиває моторику, логічне мислення і концентрацію.
Характеристики:
- Матеріали: Дерево.
- Розміри: 18x18x1,5 см.
- Колір: Яскраві елементи.
- Кількість у комплекті: 1 набір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 82 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 15 мм |
- Ціна: 399,20 ₴





