Косметичка для подорожей / Багатофункціональна сумка для зберігання косметики/аксесуарів (Бежева)

- Немає в наявності
- Код: 00242
279 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (50) 917-54-97
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскрава, зручна, стильна жіноча косметичка – органайзер.
Якісний, приємний водонепроникний матеріал Нейлон.
Одна велика секція для косметики та дві секції у кришці для зубної щітки/кистей та дрібниць.
Містка, в косметичку поміститься все для тривалої подорожі або подорожі.
Зручно повісити у ванній на гачку та за рахунок прозорого корпусу можна швидко знайти необхідне
Розміри:
24 * 9 * 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип застежки | Липучка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Вага | 178 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 279 ₴



