Дитячий електронний наручний годинник Unicorn Collection (єдиноріг) Light Watch з підсвічуванням 2 в 1 рожевий

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 00025
349 ₴
Показати оптові ціниДитячий електронний наручний годинник Unicorn Collection (єдиноріг) Light Watch з підсвічуванням 2 в 1 рожевий
Наручний годинник Unicorn Collection (єдиноріг) Light Watch з підсвічуванням обов'язково сподобаються юній шанувальниці єдинорогів - це відмінний подарунок для дівчинки.
Особливістю цього годинника є його чарівне різнобарвне лед підсвічування. Включається натисненням верхньої кнопки праворуч циферблата.
Ваша дитина буде в захваті від такого крутого підсвічування, яке динамічно змінює кольор!
Годинник має яскравий і оригінальний дизайн на руці виглядає дуже стильно!
Виконаний з якісної пластмаси + модний силіконовий ремінець. Не мають запаху!
Також навчають цифрам і часу.
Дитячий наручний годинник - це особлива категорія годинників, завдання яких не тільки бути стильним аксесуаром маленької модниці, але і навчити її серйозно ставитися до часу, правильно його визначати і розподіляти.
Ремінець можна регулювати відповідно до розміру зап'ястя ваших дітей

Характеристики:
- Тип: Дитячі
- Пол: Для дівчинки
- Механізм: Електронний
- Тип циферблата: Електронний
- Тип кріплення: Ремінець
- Формат часу: 12 ч
- Вид циферблата: Арабські цифри
- Матеріал корпусу: Пластик
- Колір ремінця / браслета: Різнобарвний
- Матеріал ремінця / браслета: Силікон
- Підсвічування: з підсвічуванням
- Водонепроникність: немає
- Розмір годиника: 4 * 1.5 * 23cm
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Дитячі |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Гумовий |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Колір циферблату | Рожевий |
| Колір браслета/ремінця | Рожевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 36 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
- Ціна: 349 ₴


