Світлодіодна гірлянда-штора 3х3 м, 300 LED-діодів / Гірлянда «Штора-водоспад» на пульті на 8 режимів роботи (Колір: холодний)

-29%
- Готово до відправки
- Код: 00302
499 ₴
354,29 ₴
+380 (50) 917-54-97
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна гірлянда-штора 3 х 3 м, 300 LED-діодів
Гірлянда "Штора-водоспад" — це яскрава світлодіодна гірлянда, яка ідеально підходить для створення святкової атмосфери у вашому домі. Завдяки своїм великим розмірам (3 м х 3 м) та кількості світлодіодів (300 LED), вона створює ефект справжнього світлового водоспаду, що зачаровує своїм мерехтінням та переливами світла.
Характеристики:
- Розміри: 3 х 3 м;
- Кількість діодів: 300;
- Підключення: USB
- Напруга: 5 В;
- Колір: холодний (білий);
- Кількість режимів роботи: 8
- Дистанційний контроль: Так (пульт)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Напруга | 5 В |
| Кількість світлодіодів | 300 шт. |
| Стан | Новий |
| Управління | Пульт ДУ |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 354,29 ₴


